Havaze'ye Hoşgeldiniz !

Hakkımızda

Uzman Kadro

Kalite

Dünya Çapında Kargo

Hızlı Teslimat

Hakkımızda

Tarım Ürünleri Hikayesi

Havaze 1980 yılında Türkiye'nin ve Dünyanın başkenti Kayısı Cenneti Malatya'da başlamıştır. Havaze kelime kökeni Osmanlıca'dan dayanmaktadır. Havaze yani Havazat “Ziyafet” anlamına gelir. Özellikle organik ürünlerimizden güneşte kurutulmuş ve özel makinelerimizde kurutulmuş Kuru Meyve işletmemiz yıllık 3000 ton/yıl Kuru Meyve hakimiyetine sahiptir. Devamlı ilerlemekte olan yeni yatırımımız hedeflerimize sizlere daha iyi bir “Havazeler-Ziyafetler” sunmak için yıllık 5000 ton/yıl seviyesine çıkmayı hedeflemekteyiz. Aynı zamanda dünya çapında kargo ve lojistik olarak da siz değerli müşterilerimize tedarik sağlamaktayız. Her şeyden önemlisi kurutulmuş meyvelerimizi sağlıklı olarak özen ve titizlikle siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Yeni Yatırımımızda deneyimli personel ve özel makinelerimizle gerek ürün kalitesi öncesi ve gerek satış öncesi ve sonrası verilen hizmet sonrası siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve kalite ulaştığı en son noktayı başlangıç noktası edinmeyi kendine benimsemiştir.
Neden bizi seçmelisiniz?

Neden Biz?

Ziyafet denilince akla gelen “Havaze” siz değerli müşterilerimize tam memnuniyetli amaç edinmiş ve uygun fiyatlarda öncelik olarak uzman kadromuzla müşteri memnuniyetimizi ve odaklı çözümlerimizle teknolojik olarak üst düzey ve profesyonel ekibimizle sizlere kaliteden ödün vermemek ve daha sağlıklı ve ziyafetli havazelerle siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyarız.

icon

Misyon

Gıdaların sadece sağlık, lezzet ve kalite üzerine detaylı inceleme ve kontrolü sağlanmış ürünleri siz değerli müşterilerimize ulaştırmak görevimizdir.

icon

Vizyon

Dünya çapında siz değerli müşterilerimize kuru meyve üzerinden en lezzetli ve kaliteli Havazeleri “Ziyafetleri” sunmak bizim hedefimizdir.